قوانین و مقررات سامانه فروش آنلاین لاستیک “کارتایر”

به سامانه فروش اینترنتی لاستیک خودرو “کارتایر” خوش آمدید برای آگاهی از شرایط و نحوه خرید اینترنتی محصولات “کارتایر” خواهشمند است به دقت متن ذیل را مطالعه نمایید. قبل از ورود به سامانه از سایز صحیح تایر خودرو خود اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به اینکه حمل سفارشات توسط شرکت پست به صورت پست سفارشی انجام و کالا صرفاً براساس کد ملی و دریافت کارت شناسایی تحویل می‌گردد، لذا در وارد کردن مشخصات فردی، کد ملی و مشخصات خودرو دقت نمایید. (در صورت مغایرت کد ملی با نام و نام خانوادگی، از تحویل تایر جلوگیری به عمل آمده و کلیه عواقب آن بر عهده مشتری می‌باشد.)

مبلغ اعلام شده براساس قیمت مصوب تایر، هزینه حمل و مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است. کلیه سفارشات ظرف مدت 5 الی 8 روز کاری (از زمان تکمیل فرآیند خرید) توسط پست تحویل خریدار می‌گردد. کلیه لاستیک ها دارای چهار سال گارانتی از طرف شرکت تولید کننده ( کویر تایر ، بارز و…. ) است. سهمیه فروش روزانه این سامانه محدود می‌باشد، لذا در صورتی که تایر در خواستی موجود نباشد، در روزهای دیگر اقدام به ثبت سفارش نمایید. مسئولیت کلیه اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده خریدار بوده و قابل ویرایش نمیباشد.

مشتری گرامی، لطفا توجه داشته باشید:

  • به ازاء ثبت‌نام هر کدملی و پلاک خودرو در سایت، امکان یک بار خرید با حداکثر چهار حلقه تایر وجود خواهد داشت .
  • کارت ملی می بایست به صورت رنگی اسکن و بارگذاری گردد.
  • مشخصات مندرج در اسکن کارت ملی، می بایست با نام و نام خانوادگی و کدملی درج شده در فرم درخواست یکسان باشد.
  • کارت خودرو می‌بایست به صورت رنگی اسکن و بارگذاری گردد.
  • مشخصات مالک وسیله نقلیه (کد ملی، نام و نام خانوادگی) می‌بایست با مشخصات مندرج در کارت ملی یکسان باشد.
  • تایر خریداری شده شما می بایست با مشخصات وسیله نقلیه، مطابقت داشته باشد.
  • در صورت وجود مغایرت در هر یک از موارد فوق، سفارش شما پس از خرید کنسل شده و کلیه عواقب و هزینه های احتمالی نیز بر عهده شما می‌باشد.

سامانه اینترنتی فروش تایرهای ایرانی “کارتایر